صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه:
افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی میناب در هفته دولت
دکتر سعید کاشانی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در بازدید از پروژه های بهداشتی درمانی شهرستان میناب و سیریک گفت: تعداد 20 پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان های میناب و سیریک در حال احداث هستند که با بررسی هایی که طی این بازدیدها صورت گرفت، تعدادی از آنها با مشکلات منابع مالی روبرو بودند که با تخصیص اعتبار مورد نیاز، ادامه ساخت این پروژه ها به زودی آغاز می شود.
 ٠٧:٤٨ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ماه مبارک رمضان صورت گرفت:
پلمپ ۳ واحد صنفی قنادی،ساندویچی ،شاورما در شهرستان میناب
دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: در اجرای طرح نظارتی و در راستای طرح تشدید بازرسی و نظارت مستمر بر واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان ۳ واحد ساندویچی، قنادی و شاورما پس از صدور اخطاریه و پایان مهلت قانونی از سوی بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان میناب تعطیل و پلمپ شد.
 ٠٧:٤٤ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگروه تخصصی ساغ با محوریت اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ماه رمضان و بیماری تب کریمه کنگو
دومین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب در هفته سلامت با محوریت اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ماه مبارک رمضان و پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو در اردیبهشت ماه سال جاری در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.
 ٠٨:٠١ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر امام جمعه شهرستان میناب در شورای اداری شهرستان از حوزه سلامت
امام جمعه شهرستان میناب، از عملکرد مطلوب حوزه سلامت این شهرستان و تعامل بین بخشی مدیران شبکه بهداشت و درمان میناب با دیگر دستگاههای اجرایی شهرستان در جلسه شورای اداری تقدیر نمود .
 ٠٧:٥٨ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان میناب صورت گرفت:
ویزیت رایگان در روستای گسمن، از توابع کريان میناب
دکتر محمد رضا حسینی، مسئول بسیج جامعه پزشکی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از اعزام اکیپ جهادی بسیج جامعه پزشکی با عنوان طرح دکتر شهید رهنمون به منطقه روستایی محروم و صعب العبور گسمن از منطقه کريان میناب خبر داد.
 ٠٨:٢١ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>