صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


اهالی روستای کهتک از بخش کریان میناب رایگان ویزیت شدند.
دکتر حسینی مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از انجام ویزیت رایگان در روستای کهتک از توابع بخش کریان میناب خبر داد.
 ٠٨:١٦ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری چهارمین کارگروه تخصصی ساغ با محوریت بیماریهای منتقله از آب و مواد غذایی در میناب
چهارمین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب با محوریت بیماری های منتقله از آب و مواد غذایی، در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.
 ٠٨:٠٩ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل از واحدهای صنفی بهداشتی نمونه و دوستدار سلامت شهرستان میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: در حاشیه چهارمین کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان از واحدهای بهداشتی نمونه و دوستدار سلامت شامل نانوایی، اغذیه فروشی، رستوران و آرایشگاه تقدیر شد.
 ١١:٢٨ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کار گروه فرعی سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب تشکیل جلسه داد.
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: کار گروه فرعی سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب با موضوع بررسی و پیگیری مشکلات بهداشتی فاضلاب شهرستان میناب با حضور جانشین دادستان، نماینده دادگستری شهرستان، نمایندگان ادارات شهرداری و آب فاضلاب شهری و روستایی و امور آب شهرستان و کارشناسان شبکه بهداشت تشکیل جلسه داد.
 ١٢:١٩ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری شورای بهورزی شبکه بهداشت و درمان میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: باتوجه به اینکه تعداد زیادی از کارکنان بهداشتی را بهورزان تشکیل می دهند ،اهمیت دادن به مسائل و مشکلات این قشر زحمت کش که سنگربان حوزه سلامت می باشند؛ از اهمیت بالایی برخوردار است.
 ١٢:٠٥ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>