صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست صمیمانه مدیرشبکه بهداشت ودرمان میناب با کلیه اعضا شورای بهورزی شهرستان

برگزاری نشست صمیمانه مدیرشبکه بهداشت ودرمان میناب با کلیه اعضا شورای بهورزی شهرستان

شورای بهورزی شهرستان میناب باحضور دکترمحمدرضا حسینی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان،خانم قرائتی مدیر مرکز آموزش بهورزی و کلیه اعضاء شورای بهورزی میناب در دفتر مدیریت شبکه بهداشت تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این نشست دکتر حسینی ضمن تقدیر از تلاشهای خستگی ناپذیر بهورزان اظهارداشت باتوجه به اینکه بخش اعظمی از پرسنل بهداشتی را بهورزان تشکیل می دهند بنابراین در اولویت قراردادن مسائل و مشکلات این قشر خدوم که سنگباران جبهه سلامت محسوب میگردند از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار میباشد.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان میناب هدف از تشکیل شورای بهورزی را مشارکت فعال بهورزان در جهت برنامه ریزی،تصمیم گیری و پیگیری های مربوطه در راستای بهبود روند ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه با رویکرد بررسی و اولویت بندی مشکلات و ارائه راهکارهای موثر و کاربردی درجهت ارتقاء شاخص های بهداشتی و همچنین بهبود وضعیت شغلی ورفاهی بهورزان شهرستان دانست.

 

در ادامه اعضا شورا به نمایندگی از سایر بهورزان شهرستان به بیان مشکلات خویش پرداختند که دکتر حسینی در انتهای جمع بندی بیانات خویش به پرسشها و دغدغه های همکاران بهورز پاسخ دادند.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان میناب در پایان این نشست بر نقش موثر بهورزان در بهبود استانداردها و شاخص های بهداشتی به ضرورت تشکیل مستمر جلسات شورای بهورزی تاکید نمود و شورای بهورزی را به عنوان بازوی کمکی و مشورتی درجهت تصمیم گیری و برنامه ریزی های مثمرثمر مدیران اجرایی بسیار حائز اهمیت ارزیابی نمود.


١١:١٠ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٨٤٢٥    /    تعداد نمایش : ١٤٧خروج