صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در ماه مبارک رمضان صورت گرفت:

پلمپ ۳ واحد صنفی قنادی،ساندویچی ،شاورما در شهرستان میناب

دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: در اجرای طرح نظارتی و در راستای طرح تشدید بازرسی و نظارت مستمر بر واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان ۳ واحد ساندویچی، قنادی و شاورما پس از صدور اخطاریه و پایان مهلت قانونی از سوی بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان میناب تعطیل و پلمپ شد.

دکتر حسینی افزود: بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان میناب با تشکیل اکیپ های ضربتی بازرسی  و حضور کلیه کارشناسان فنی و مجرب و با استفاده از امکانات بازرسی و نمونه برداری و کنترل مواد غذایی، اقدام به بازرسی ویژه و مستمر از اصناف و مراکز حساس تهیه و توزیع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، با آنان برخورد قانونی خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: ارتقاء وضعیت بهداشتی مواد غذایی و فردی برای بالا بردن سطح سلامت شهروندان یکی از اولویت های بهداشتی می باشد که گامی مهم جهت دستیابی به جامعه ای سالم خواهد بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب افزود:تعامل با سایردستگاههای اجرایی ونظارتی شهرستان به منظور نظارت و کنترل بیشتر بر رعایت بهداشت و همکاری برون بخشی با سایر دستگاههایی مانند دامپزشکی، اصناف، اداره اماکن، صنعت و معدن و تعزیرات، با هدف رفع و اصلاح مشکلات و ساماندهی جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه صورت می گیرد.


٠٧:٤٤ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١١٨٠٥    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج