صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مانور طرح سلامت نوروزی سال 97 شبکه بهداشت ودرمان میناب ،همزمان باسراسر کشور

دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت ودرمان میناب گفت :هدف کلی  در اجرای این مانور حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات میباشد وتضمین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی  از مهمترین اهداف و اولویت های این شبکه میباشد و بارزسان بهداشت محیط  در راستای اجرای این برنامه باید همه تلاش خود را در نظارت ویژه بر بهداشت فردی، مواد غذایی، آب و تجهیزات ساختمانی به کار گیرند و از هیچ خطایی چشم پوشی نکنند.

دکتر حسینی اظهار داشت :نظارت بر مراکز و اماکن حساس تهیه و توزیع مواد غذایی از جمله رستوران ها، کارگاه های قنادی، شیرینی و آجیل فروشی ها، مراکز بین راهی، فست فودها ... و اماکن عمومی شامل هتل ها، مهمانسرا ها، پایانه های مسافر بری، پارک ها، پمپ بنزین ها، مدارس و محل های اسکان مسافران نوروزی با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و ایمنی آب و مواد غذایی در اجرای این طرح ملی است.                       

  دکتر حسینی افزود :شهروندان و میهمانان محترم نوروزی در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در زمینه تهیه و عرضه مواد غذایی و یا هرگونه شرایط غیر بهداشتی در سطح جامعه  با سامانه کشوری ثبت شکایات بهداشتی به شماره 190 تماس حاصل  نمایند تا پیگیری و برخورد جدی با افرادی که سلامت جامعه را به مخاطره می اندازند انجام شود.

 


٠٩:٣٨ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٩٩٤    /    تعداد نمایش : ٥١خروج