• افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی میناب در هفته دولت
  دکتر سعید کاشانی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در بازدید از پروژه های بهداشتی درمانی شهرستان میناب و سیریک گفت: تعداد 20 پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان های میناب و سیریک در حال احداث هستند که با بررسی هایی که طی این بازدیدها صورت گرفت، تعدادی از آنها با مشکلات منابع مالی روبرو بودند که با تخصیص اعتبار مورد نیاز، ادامه ساخت این پروژه ها به زودی آغاز می شود.

 • پلمپ ۳ واحد صنفی قنادی،ساندویچی ،شاورما در شهرستان میناب
  دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: در اجرای طرح نظارتی و در راستای طرح تشدید بازرسی و نظارت مستمر بر واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان ۳ واحد ساندویچی، قنادی و شاورما پس از صدور اخطاریه و پایان مهلت قانونی از سوی بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان میناب تعطیل و پلمپ شد.

 • برگزاری کارگروه تخصصی ساغ با محوریت اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ماه رمضان و بیماری تب کریمه کنگو
  دومین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب در هفته سلامت با محوریت اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ماه مبارک رمضان و پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو در اردیبهشت ماه سال جاری در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.

 • تقدیر امام جمعه شهرستان میناب در شورای اداری شهرستان از حوزه سلامت
  امام جمعه شهرستان میناب، از عملکرد مطلوب حوزه سلامت این شهرستان و تعامل بین بخشی مدیران شبکه بهداشت و درمان میناب با دیگر دستگاههای اجرایی شهرستان در جلسه شورای اداری تقدیر نمود .

 • برگزاری جشن روز جهانی ماما در میناب
  دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از برگزاری جشن روز جهانی ماما با همت بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) و شبکه بهداشت و درمان میناب خبر داد و گفت: به مناسبت 15 اردیبهشت ماه، روز جهانی ماما و همزمانی تقارن این روز با اعیاد شعبانیه و تولد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مراسم جشن روز ماما در سالن اجتماعات دبستان دخترانه شاهد از ساعت 20:00 به مدت 3 ساعت با حضور مسئولین اجرائی و اعضای شورای تأمین شهرستان میناب انجام گردید.

 • ویزیت رایگان در روستای گسمن، از توابع کريان میناب
  دکتر محمد رضا حسینی، مسئول بسیج جامعه پزشکی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از اعزام اکیپ جهادی بسیج جامعه پزشکی با عنوان طرح دکتر شهید رهنمون به منطقه روستایی محروم و صعب العبور گسمن از منطقه کريان میناب خبر داد.

 • تجلیل از کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت میناب
  همزمان با سالروز بهداشت حرفه ای، کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب تقدیر شدند.

 • تقدیر از روانشناسان و مشاورین حوزه سلامت میناب
  به مناسبت روز روانشناس و مشاوره، از روانشناسان و مشاورين مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب تقدیر شد.

 • گرامیداشت روز کار و کارگر در شبکه بهداشت و درمان میناب
  دکتر حسینی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت: یازدهم اردیبهشت ماه که به نام کارگر مزیّن است، یادآور تجلیل و تقدیر از زحمات قشر زحمتکشی است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و این همه عزّت و سربلندی و افتخار را نصیب کارگران عزیز کرد.

 • برگزاری ایستگاه سلامت در محل نماز جمعه شهر هشتبندي، توکهور میناب
  دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت، در مکان نماز جمعه شهر هشتبندي توکهور، پرسنل خدوم مرکز خدمات جامع سلامت توکهور اقدام به برپایی ایستگاه سلامت و ویزیت رایگان نمودند که در این غرفه، تعداد 200 نفر از نمازگزاران از خدمات بهداشتی و ویزیت پزشک به صورت رایگان برخوردار شدند .

سامانه ها
لینک های مفید
خدمات الکترونیک

میناب - میدان ولایت بلوار 17 شهریور شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب

 تلفن تماس: 07642224051

Copyright © 1998-2017 Hormozgan University of Medical Sciences. All rights reserved